O Firmie Sabirex

Agencja Usługowa "SABIREX"  istnieje na rynku od 1997 roku. Od początku swojej działalności firma zajmuje się dystrybucją środków czystości dla różnych firm:

  • turystycznych
  • zakładów kosmetycznych i fryzjerskich
  • warsztatów samochodowych
  • szkół i innych.

Wyposaża również firmy w przyrządy sprzątające, w środki do utrzymania czystości, w materiały jednorazowego użytku itp. Przygotowujemy specjalne oferty, dla wszystkich firm z zakresu utrzymania czystości.

W celu rozszerzenia sieci naszych odbiorców chcemy zainteresować Państwa współpracą z naszą firmą. Na naszych stronach Internetowych przedstawiamy aktualną ofertę w którym znajdą Państwo opisy wszystkich oferowanych przez nas środków do mycia i pielęgnacji rąk, preparatów do łazienek i wc, artykułów przeznaczonych do ogólnego czyszczenia i konserwacji, detergentów do podłóg oraz do profesjonalnego zastosowania w gastronomii. Bardziej szczegółowych informacji chętnie udzielimy telefonicznie.

Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych oraz dystrybutorów regionalnych zainteresowanych sprzedażą towarów z rynkowych grup "chemia profesjonalna" oraz "środki czystości". Zapewniamy wyjątkowo atrakcyjne i stabilne ceny. Wszystko dowozimy pod wskazany adres.ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


RedMarket 2013

Zalecana rozdzielczość nie mniejsza niż 1024x768
Sklepy Internetowe Redsoft.pl